АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Ліга канферэнцый, кваліфікацыя, 3-і раўнд: «Нафтчы» Багамольскага прайгралі «Бешыкташу», «Актабэ» Бяссмертнага згуляў унічыю з «Сэпсі»
10 жніўня, 22:30
9-10 жніўня адбудуцца першыя матчы 3-га раўнда кваліфікацыі Лігі канферэнцый.
«Табол» Паўла Забеліна, які выйшаў на замену на 89-й хвіліне, абыграў «Дэры Сіці» (1:0).
Нафтчы» Ягора Багамольскага, які застаўся ў запасе, прайграў «Бешыкташу» (1:3).
«Актабэ» Дзмітрыя Бяссмертнага, які з'явіўся на полі на 75-й хвіліне, згуляў унічыю з «Сэпсі» (1:1).
Ліга канферэнцый
Кваліфікацыя
Трэці раўнд
Табол – Дэры Сіці 1:0 (0:0, 1:0)
10 жніўня, 17:00, стадыён Арталык Кастанай
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 65 Раман Асранкулаў
Рамазан Оразаў (3),
Раман Асранкулаў (15),
Самат Жарынбетаў (45+3),
Адам О'Райлі (50),
Баян Младжэвіч (59),
Марк Коналі II (61),
Іслам Часнакоў (67),
Уільям Пэтчынг (71),
Яўген Шахаў (90+5)
Струга – Свіфт Эсперанж 3:1 (2:0, 1:1)
10 жніўня, 18:00, трэніровачны цэнтр ФФМ
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Свіфт Эсперанж
Чакановіч, Carvalho Martins, Ekofo, Мелау Сімойнш, Скендеровіч (Дэльгада 46), Sprūds (Нуўе 61), Куцюр'е (Hemkemeier 81), Марран (Сымон 61), Штольц, Аёнга, Сінані (Akhalaia 46)
1:0 - 22 Бесарт Ібраімі,
2:1 - 46 Дамінік Штольц,
Сава Радзіч (23),
Бесарт Крываньева (41),
Рыкарда Дэльгада (63),
Бяссмір Бойку (67),
Буньямін Шабані (71),
Юн Чакановіч (76),
Флямур Таіры (90+3)
Сабах – Партызан 2:0 (0:0, 2:0)
10 жніўня, 19:00, Банк Рэспубліка Арэна
Анлайн матчаБудзё-Глімт – Пюнік 3:0 (2:0, 1:0)
10 жніўня, 19:00, Аспмюра
Анлайн матчаНафтчы – Бешыкташ 1:3 (0:2, 1:1)
10 жніўня, 20:00, Баксель-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Валміера – Партызані 1:2 (1:0, 0:2)
10 жніўня, 20:00, стадыён Сконта
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Элён Сота (32),
Тэдзі Цара (44),
Давід Атанаскоўскі (45+4),
Adel Ghanem (63),
Аднард Мехмеці (71),
Эрас Грэзда (78),
Leart Zekolli (90)
Вікторыя Пльзень – Гзіра Юнайтэд 4:0 (2:0, 2:0)
10 жніўня, 20:00, Доасан-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Вікторыя Пльзень
Станек, Гейда, Гранач, Kargeoh Dweh Jr., Буха (Влканава 76), Йірка (Маскера Рэбальеда 16), Калвах, Лопес Круз (Копіц 76), Шулц (Траарэ 76), Хоры
Гзіра Юнайтэд
Касар, Менц, Дыяс, Эспіндола дэ Паула, Romero Zúñiga, da Silva Conceição Filho, Шэры (Costa Silva 87), Мендонса (Рыяскос 79), Borg (Dejan Pace 90+3), Essaka (Borg 46), Тэйшэйра Ружа (Bilario Azizi 79)
Легія – Аустрыя 1:2 (0:1, 1:1)
Стартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Амонія – Мiт’юланд 1:0 (1:0, 0:0)
10 жніўня, 20:00, ГСП Стэдыум
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Амонія
Рыбейра дэ Фрэйтас, Кулібалі, Ланг, Лецьякс, Мэцьюз, Башыру, Бязус (Харалампус 80), Касама (Кусулас 58), Сіміч (Лаізу 58), Какуліс (Ансарыфард 66), Семеду
Галы
1:0 - 38 Раман Бязус
Чжо Гю Сон (60)
Санта-Калома – АЗ 0:1 (0:0, 0:1)
10 жніўня, 20:00, Estadi Nacional
Анлайн матчаШэпшы – Актабэ 1:1 (0:0, 1:1)
10 жніўня, 20:00, Arena Sepsi OSK
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Шэпшы
Ніцуй, Бэлашэ, Чабатару, Думітрэску (Варга 80), Ніняй, Алімі, Пэун (Рондан Фернандэс 72), Радрыгес (Агановіч 66), Штэфэнэску, Мацей (Георге 80), Шафранка
Актабэ
Пакацілаў, Касым, Танжарыкаў, Яшын, Алвес дос Сантас (Гадрані 88), Байтана (Кенесаў 59), Раічковіч, Самародаў (Бяссмертны 75), Шомко, струма, Сантана Кансейсаа (Філіповіч 88)
0:1 - 65 Элдэр Сантана,
1:1 - 89 Роланд Варга
Ханатан Эмануэль Радрыгес (45+2),
Леанэль Струмія (45+2),
Андрыя Філіповіч (90+5),
Мілаш Раічкавіч (90+5),
Марыё Рондан (90+5)
Дзіла – АПАЭЛ 0:2 (0:1, 0:1)
10 жніўня, 20:00, стадыён Барыса Пайчадзэ
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Дзіла
Кучарэнка, Чытэйшвілі, Дзацанідзэ, Эту, Вандэрсан Энрыке, Жан Віктар, Парулава (Сардалішвілі 66), Сантас, Гэйл, Гаміс (Мвакалі 85), Каўталюк (Кухiанiдзэ 66)
АПАЭЛ
Бялец, Шабак, Крэспа Рынкон (Пятровіч 46), Двалі, Сушыч, Фетфацыдыс (Навал ла Кашта Эдуарду 58), Далсіу, Кастадзінаў, Сарфа (Эфрэм 58), Квілітая (Фернандэш Мендэш 74), Соуза Натывідадзе (Вільяфан'ес 58)
0:1 - 45+1 Хасэ Анхель Крэспо,
0:2 - 64 Георгіяс Эфрэм
Русенбарг – Хартс 2:1 (2:0, 0:1)
10 жніўня, 20:00, Леркендаль
Анлайн матчаСтартавыя склады
Русенбарг
Хансэн, Андэрсан (Корнік 88), Рэйтан, Перэйра, Енсэн, Баркяйе, Фрэдэрыксен, Нюпан (Шэлбрэд 88), Торвальдсан (Відэсхейм-Паўль 62), Хольсе, Нэлсан (Вяянянен 74)
ГалыПапярэджанні
Кэмеран Девлін (14),
Лоўрэнс Шэнкленд (54)
Фарул – Флора 3:0 (0:0, 3:0)
10 жніўня, 20:30, Стадыён Чэнтрал Авідыу
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Хапаэль Беэр-Шэва – Леўскі 0:0 (0:0, 0:0)
10 жніўня, 20:30, Тота Тэрнер
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Леўскі
Андрэеў, Córdoba Chambers, de Freitas Soares, ван дэр Кап, Краёў, Ivanov Mitkov (Jawad El Jemili Setti 77), Мендэс (Fadiga 77), Paraguá de Melo, Пяткоў (Галчаў 35), Soares dos Santos, Віяна (Папоў 88)
Хамрун Спартанс – Ферэнцвараш 1:6 (0:1, 1:5)
10 жніўня, 20:30, Нацыянальны стадыён Мальты
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
0:1 - 3 Махамад Абу-Фані,
0:2 - 51 Крыстафер Сакарыясен,
0:3 - 53 Барнабаш Варга,
0:4 - 56 Барнабаш Варга,
0:5 - 65 Барнабаш Варга,
1:5 - 89 Люк Мантэбэла,
1:6 - 90 Овусу Квабена
Лех – Спартак Трнава 2:1 (0:0, 2:1)
10 жніўня, 21:00, Гарадскі стадыён Познань
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Бругэ – Акурэйры 5:1 (4:0, 1:1)
10 жніўня, 21:00, Ян Брэйдэль
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Акурэйры
Jajalo, Baldvinsson, Брковіч, Steingrímsson (Ingimar Torbjörnsson Stöle 79), Gómez Mateo, Хафстэйнсан, Hauksson, Стэфансан (Willard 59), Стэйнгрымсан (Петэрсан 86), Эдмундсан (Адальстэйнсан 58), Sigurgeirsson (Árnason 58)
1:0 - 10 Йорне Спілерс,
2:0 - 40 Ханс Ванакен,
3:0 - 41 Андрэас Ольсен,
4:1 - 60 Harley Bryn Willard,
5:1 - 77 Раман Ярамчук
Фенербахчэ – Марыбор 3:1 (0:0, 3:1)
10 жніўня, 21:00, Шуру Сараджоглу
Анлайн матчаСтартавыя склады
Фенербахчэ
Байындыр, Насімента Франса, Осей-Сэмюэл, Перэс Петроні, Кадыяглу, Кахведжы (Кент 83), Юксэк, Зайц (Крэшпу 66), Джэка (Батшуаі 67), Кінг (Шыманьскі 46), Тадзіч
ГалыПапярэджанні
Твэнтэ – Рыга 2:0 (1:0, 1:0)
10 жніўня, 21:00, дэ Гролш Весце
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 11 Альфонс Сампстэд,
2:0 - 67 Дан Ротс
Нгонда Музінга (41),
Антані Кантрэрас (44),
Наджы Унювар (69),
Baba Musah (84),
Антоній Чарнаморды (86)
Б-36 Торсхаўн – Рыека 1:3 (1:1, 0:2)
10 жніўня, 21:00, Торсвелур
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Адана Дэмірспор – Осіек 5:1 (2:0, 3:1)
10 жніўня, 21:00, Yeni Adana Stadyumu
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Петар Брлек (65),
Крысціян Лаўрыч (66),
Марка Маленіца (66),
Юнэс Бельханда (72),
Стэфанас Эвангелу (78)
Арока – Бран 2:1 (1:0, 1:1)
10 жніўня, 21:00, Мунісіпал дэ Арука
Анлайн матчаСтартавыя склады
Арока
дэ Арруабаррэна, Галовіч, Опака, Куарэзма, Эшгаю, Куасі (Бускетс 82), Марцінш Сімау, Рамесейра Салгейра, Сіла (Букіа 74), Гансалес Перэс (Пучэ 82), Мухіка
ГалыПапярэджанні
Арыс – Дынама Кіеў 1:0 (0:0, 1:0)
10 жніўня, 21:15, Харылау
Анлайн матчаСтартавыя склады
Арыс
Куэста Дыяс, Ферары, Лейсман, Мантоя Торральба, Адубаджа, Дарыда (Павічыч 82), Моберг-Карлсан (Менендэс 58), Зеп-Мвандо, Джурасек (Руп 58), Марон, Пальма (Матарыта 76)
Галы
Папярэджанні
Аляксандр Тымчык (3),
Мікалай Шапарэнка (16),
Жан-Жуль Зеп-Мвандо (38),
Марцін Мантоя (51),
Фабіяна Лейсман (54),
Ханатан Менендэс (64),
Франка Ферары (90+1)
Хіберніян – Люцэрн 3:1 (0:0, 3:1)
10 жніўня, 21:30, Істэр Роўд
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
ФКСБ – Нордшэланд 0:0 (0:0, 0:0)
10 жніўня, 21:30, Stadionul Steaua
Анлайн матчаСтартавыя склады
Папярэджанні
Адамо Нагало (32),
Адамо Нагало (59),
Фларынэл Коман (73),
Хлопчыкам Эджума (88),
Улад Кірыкеш (90+1)
Балкані – Лінкальн Гібралтар 2:0 (0:0, 2:0)
10 жніўня, 21:45, стадыён імя Фадзіля Вокры
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Лінкальн Гібралтар
Кулінг, Брыта (Хіменэс 77), Гансалес Марота, Лопеш, Rahim Ayew, Сарджэнт, Рыка Дамінгес (Ajayi 65), Соса Пенья (Burnet 85), Уокер (Раса Бланка 65), Яхая, Гомес Берналь (Пена 77)
1:0 - 59 Мэрытон Карэніца,
2:0 - 62 Лорэнц Трашы
Мустафа Яхая (42),
Лі Касіяра (72)
Хайдук – ПАОК 0:0 (0:0, 0:0)
10 жніўня, 22:00, стадыён Палюд
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Хайдук
Лучыч, Мельняк, Муфі (Мікановіч 90+5), Рэйш Фэрэйра (Дыяло 79), Шарлія, Крывіновіч, Оджыджа-Афаэ (Калік 79), Сігур, Лівая, Млакар, Сахіці (Доўчак 67)
ПАОК
Катарскі, Баба, Кульеракіс, Кендзера, Трост-Эконг, Барруш Саарэш (Шваб 72), Канстантэліас (Мург 79), Цынгарас (Оздаеў 79), Нарэй (Тайсан 61), Томас Льямас (Саматта 61), Жыўкавіч
Тэахарыс Цынгарас (32),
Брандон Льямас (40),
Ніка Сігур (62),
Штэфан Шваб (82),
Абдул Рахман Баба (87)
Рапід Вена – Дэбрэцэн 0:0 (0:0, 0:0)
10 жніўня, 22:00, Альянц-Штадыён Вена
Анлайн матчаСтартавыя склады
Рапід Вена
Хедль, Ауэр, Кветкавіч, Кверфельд, Груль (Баіч 89), Кершбаўм, Sattlberger (Грайль 69), Шык, Seidl (N'Dofunsu Mayulu 81), Бургшталер, Кюн (Штрунц 81)
Папярэджанні
Леапольд Кверфельд (16),
Matthias Seidl (44),
Жаао дэ Алівейра (45+5),
Ненад Цветкавіч (74),
Раман Кершбаўм (90+1)
Гент – Пагонь 5:0 (4:0, 1:0)
9 жніўня, 21:00, Геламка-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 13 Гіфт Арбан,
2:0 - 35 Гіфт Арбан,
3:0 - 40 Уга Кёйперс,
4:0 - 45+1 Уга Кёйперс,
5:0 - 64 Гіфт Арбан
АЕК Ларнака – Макабі Тэль-Авіў 1:1 (0:0, 1:1)
9 жніўня, 20:00, АЕК-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
АЕК Ларнака
Пірыч, Гарсія, Санчэс, Тамовіч, Д'юрча, Лэдэш Эвангеліста дос Сантас (Каптум 69), Мілічэвіч, Понс Рыера (Мамас 90+3), Вілела Гама (Трычкоўскі 69), Гімарайнш Лопеш (Фараж 56), Соль Орціс
Макабі Тэль-Авіў
Перац, Масон, Рэвiва, Сабарыт Тэйшыдор, Бітон, Бітон, Гіяган (Каніхоўскі 77), Перац, ван Аверэм, Коэн (Алмаг 77), Захаві
0:1 - 64 Ёнатан Коэн,
1:1 - 80 Імад Фараж