АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Ліга канферэнцый, кваліфікацыя, 3-і раўнд: «Табол» Забеліна выбіў «Дэры Сіці», «Нафтчы» Багамольскага не прайшоў «Бешыкташ», «Актабэ» Бяссмертнага вылецеў ад «Шэпшы»
18 жніўня, 00:35
1
17 жніўня адбываюцца матчы ў адказ 3-га раўнда кваліфікацыі Лігі канферэнцый.
«Актабэ» Дзмітрыя Бяссмертнага саступіў «Шэпшы» (0:1). Лік пасля дзвюх гульняў – 1:2.
«Нафтчы» Ягора Багамольскага прайграў «Бешыкташу» (1:2) Лік пасля дзвюх гульняў – 2:5.
«Табол» Паўла Забеліна адолеў «Дэры Сіці» (1:1, пен.). Лік пасля дзвюх гульняў – 2:1.
Ліга канферэнцый
Кваліфікацыя
Трэці раўнд
Дэры Сіці – Табол 1:0 (1:0, 0:0)
17 жніўня, 21:45, Тала стэдыум
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Серыя пенальці
1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:4, 4:4, 5:4, 5:5, 5:5, 5:6
ПапярэджанніСерж Дэбле (14),
Адам О'Райлі (69),
Багдат Каіраў (72),
Раман Асранкулаў (86),
Майкл Дафі (90+5),
Іван Рогач (104),
Дэніэл Маллен (116),
Баян Младжэвіч (118)
Хартс – Русенбарг 3:1 (1:1, 2:0)
17 жніўня, 21:45, Тайнкасл
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Русенбарг
Хансэн, Андэрсан (Корнік 89), Рэйтан (Рэстэн 73), Перэйра, Енсэн, Баркяйе, Фрэдэрыксен, Нюпан, Скарсем (Відэсхейм-Паўль 59), Торвальдсан (Holte 89), Хольсе
0:1 - 5 Ісак Торвальдсан,
1:1 - 13 Лоўрэнс Шэнкленд,
2:1 - 50 Кэмеран Девлін,
3:1 - 90+2 Кэмеран Девлін
АЗ – Санта-Калома 2:0 (1:0, 1:0)
17 жніўня, 21:45, АФАС-стадыён
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Санта-Калома
Гомес, Crespo Zurita, Gómez Gómez, López Míguez (Jiménez Vidal 80), Маркавіч, Rodríguez Cidoncha, Mourelo del Huerto (Сан-Нікалас 60), Торыбіа Гуцьерэс, Гарыда Сіаўрыс (Ньегра 70), Гіла Марын, Новаа (Вірхілі 80)
1:0 - 40 Рубен ван Бомел,
2:0 - 78 Майкель Ладо
Свен Мэйнанс (45+1),
Ёрдзі Класі (59),
Дані дэ Віт (66),
Даніэль Торыбіа (78),
Dmitri Cheryshev (86)
Люцэрн – Хіберніян 2:2 (1:1, 1:1)
17 жніўня, 21:45, Швісспарарэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Дылан Вентэ (42),
Марка Бурх (42),
Кемаль Адэмі (74),
Льюіс Мілер (82),
Марцін Фрыдэк (88),
Крысціян Дойдж (90+1),
Макс Майер (90+7)
Дэбрэцэн – Рапід Вена 0:5 (0:2, 0:3)
17 жніўня, 22:00, Надзьэрдэі
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Рапід Вена
Хедль, Ауэр (Марман 75), Кветкавіч (Золльбаўэр 82), Кверфельд (Хофман 75), Груль (Баіч 79), Кершбаўм, Освальд, Sattlberger, Шык, Seidl, Бургшталер (N'Dofunsu Mayulu 79)
Matthias Seidl (25),
Леапольд Кверфельд (27),
Ёнас Ауэр (31),
Nikolas Sattlberger (34),
Ненад Цветкавіч (46),
Брандон Дамінгес (54),
Душан Лагатар (67)
Партызан – Сабах 2:0 (1:0, 1:0)
17 жніўня, 22:00, стадыён Партызан
Анлайн матчаСтартавыя складыСерыя пенальці
Галы
1:0 - 30 Матэус Салданья,
2:0 - 57 Бібрас Натха
1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:4
ПапярэджанніБаян Леціч (8),
Marouane Hadhoudi (26),
Соф'ян Шакла (57),
Аляксандр Шчэкіч (83),
Юсiф Іманаў (87),
Крысціян Фіэл (90+8),
Крысціян Беліч (107),
Бібрас Натха (116),
Крысціян Беліч (116)
Марыбор – Фенербахчэ 0:3 (0:1, 0:2)
17 жніўня, 21:15, Людскі хлус
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Рыека – Б-36 Торсхаўн 2:0 (1:0, 1:0)
17 жніўня, 21:15, стадыён ХНК
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Б-36 Торсхаўн
Ламхаўге, Беньямінсэн, Эгільсан (Гісінга 79), Енсан, Натэстад, Нільсэн (Mattias Hellisdal 46), Пшыбыльскі, Skandari (Шабала 61), Саульхайм, Нільсэн (Кнудсен 61), Ёхансан (Weihe Joensen 79)
2:0 - 82 Ален Гргіч
Соні Натэстад (10),
Данілу Вейга (30)
Бешыкташ – Нафтчы 2:1 (0:1, 2:0)
17 жніўня, 21:00, Вадафон Парк
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Нафтчы
Бркіч, Кофі, Тамаш, дэ Соуза Матыяс, Джабер, Лебон, Махмудаў, Азобіч (Гаджыеў 64), Саеф (Салахлы 79), Аланарэ (Багамольскі 69), Шыньяшыкі (Зюльфюгарлы 79)
Свіфт Эсперанж – Струга 2:1 (0:1, 2:0)
17 жніўня, 21:00, Stade de Luxembourg
Анлайн матчаСтартавыя склады
Свіфт Эсперанж
Дзюпір, Carvalho Martins, Ekofo, Мелау Сімойнш, Скендеровіч, Sprūds (Нуўе 30), Куцюр'е (Hemkemeier 60), Сымон (Аёнга 46), Штольц, Аліўі, Сінані (Akhalaia 60)
ГалыПапярэджанні
Мар'ян Радзескі (15),
Алдзін Скендеровіч (23),
Буньямін Шабані (34),
Брыян Нуўе (55),
Simão Carvalho Martins (82),
Эдыс Малікі (82),
Ведран К'ясеўскі (90+10),
Брыян Нуўе (90+11)
Партызані – Валміера 1:0 (1:0, 0:0)
17 жніўня, 21:00, Руджы Біжута
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Mateo Kocijan (9),
Давід Атанаскоўскі (40),
Алвіс Яунземс (48),
Максім Танішаў (78),
Leart Zekolli (90+1)
Акурэйры – Бругэ 1:5 (0:2, 1:3)
17 жніўня, 21:00, Лаўгардалсвелур
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Акурэйры
Auðunsson, Elísson (Hrannar Mar Steingrímsson 71), Ingimar Torbjörnsson Stöle, Árnason, Gómez Mateo, Хафстэйнсан (Hauksson 84), Стэйнгрымсан (Sævarsson 84), Willard (Эдмундсан 71), Адальстэйнсан, Петэрсан, Árnason (Sigurgeirsson 62)
Галы
0:1 - 7 Дзядрык Баята,
0:2 - 45+3 Міхал Скурась,
0:3 - 57 Раман Ярамчук,
1:3 - 59 Петур Петэрсан,
1:4 - 66 Раман Ярамчук,
1:5 - 75 Раман Ярамчук
Эльфар Адальстэйнссан (10),
Дэніс Адоі (41),
Філіп Сінкернагель (60),
Alex Freyr Elísson (63),
Ёуан Эдмундсан (76),
Ёуан Эдмундсан (90+2)
Осіек – Адана Дэмірспор 3:2 (1:1, 2:1)
17 жніўня, 21:00
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Крысціян Лаўрыч (15),
Domagoj Bukvić (17),
Шэрыф Ндыяе (28),
Бенжамен Стамбулі (41),
Андрэ Гравіён (71),
Шымэ Гржан (76),
Семіх Гюлер (81),
Петар Брлек (84),
Нані (84)
Спартак Трнава – Лех 3:1 (1:0, 2:1)
17 жніўня, 21:00, Гарадскі стадыён Трнава
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Раман Прахазка (40),
Марка Джурычын (40),
Лукаш Штэціна (57),
Эрык Даніэл (59),
Марцін Шулек (66),
Радаслаў Мураўскі (73),
Марцін Міковіч (80),
Афонсу Соуза (90+7),
Крысціян Каштрна (90+7),
Мікаэль Ісхак (90+7),
Нікалас Гарасіта (90+7)
Мiт’юланд – Амонія 5:1 (3:1, 2:0)
17 жніўня, 20:45, MCH Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:1 - 31 Андронікас Какуліс,
2:1 - 43 Франкуліну Джу,
3:1 - 45+3 Франкуліну Джу,
4:1 - 64 Франкуліну Джу,
5:1 - 80 Армін Гіговіч
Адам Мэццюз (17),
Іааніс Кусулас (24),
Андронікас Какуліс (24),
Фуад Башыру (25),
Раман Бязус (34),
Арал Шымшыр (34),
Крыстафер Ольсан (52),
Карым Ансарыфард (76),
Вялька Сіміч (90+2)
ПАОК – Хайдук 3:0 (1:0, 2:0)
17 жніўня, 20:30, стадыён Тумба
Анлайн матчаСтартавыя склады
ПАОК
Катарскі, Баба, Кульеракіс, Кендзера, Трост-Эконг, Канстантэліас, Шваб, Цынгарас (Барруш Саарэш 62, Оздаеў 73), Нарэй (Тайсан 62), Саматта (Томас Льямас 78), Жыўкавіч
ГалыПапярэджанні
Фахд Муфі (23),
Званімір Шарлія (51),
Абдул Рахман Баба (51),
Іааніс Канстантэліяс (56),
Вадзіс Оджыджа-Афоэ (63),
Мбвана Саматта (75),
Ісмаэль Дыяло (84),
Філіп Чуіч (89)
Рыга – Твэнтэ 0:3 (0:0, 0:3)
17 жніўня, 20:00, стадыён Сконта
Анлайн матчаФерэнцвараш – Хамрун Спартанс 2:1 (1:1, 1:0)
17 жніўня, 20:00, Групама-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Нордшэланд – ФКСБ 2:0 (1:0, 1:0)
17 жніўня, 20:00, Фарум Парк
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
2:0 - 85 Маркус Інгвартсэн
Махамед Дыямандэ (45+1),
Эрнест Нуама (45+1),
Улад Кірыкеш (45+2),
Улад Кірыкеш (62),
Дам'ян Джокавіч (79),
Маркус Інгвартсэн (81)
Макабі Тэль-Авіў – АЕК Ларнака 1:0 (0:0, 1:0)
17 жніўня, 20:00, Блюмфілд
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Макабі Тэль-Авіў
Перац, Масон (Півень 84), Рэвiва, Сабарыт Тэйшыдор, Бітон (Каніхоўскі 84), Бітон, Гіяган (Галаса 90+1), Перац, ван Аверэм, Коэн (Мілсан 62), Захаві
АЕК Ларнака
Пірыч, Гарсія, Санчэс (Касас Касада 87), Тамовіч, Д'юрча, Каптум (Мамас 87), Лэдэш Эвангеліста дос Сантас (Трычкоўскі 87), Мілічэвіч, Понс Рыера, Фараж (Вілела Гама 64), Соль Орціс (Гімарайнш Лопеш 46)
Папярэджанні
Імад Фараж (26),
Рой Рэвiва (43),
Факунда Санчэс (65),
Бруна Гама (73),
Луіш Гуштаву (76),
Анхель Гарсія (85),
Рафаэл Лопеш (88),
Фелісіу Мілсан (90+5)
Леўскі – Хапаэль Беэр-Шэва 2:1 (1:0, 1:1)
17 жніўня, 20:00, Георгій Аспарухаў
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Леўскі
Андрэеў, Córdoba Chambers, Галчаў, Дзімітраў, de Freitas Soares, Краёў, Ivanov Mitkov (ван дэр Кап 61), Мендэс (Чандараў 90+9), Paraguá de Melo (Jawad El Jemili Setti 82), Soares dos Santos, Віяна (Стэфанаў 82)
Галы
1:0 - 14 Welton Felipe Paragua de Melo,
1:1 - 79 Яан Стаянаў,
2:1 - 90+6 Ronaldo Cesar Soares dos Santos
Asen Mitkov (21),
Роэй Гордана (42),
Элдэр Лопеш (64),
Сагіў Ехезкель (65),
Іліян Стэфанаў (89),
Ivan Georgiev Andonov (90+7),
Шай Эліяс (90+9),
Jawad El Jemili Setti (90+9),
Патрык Клімаля (90+10)
Дынама Кіеў – Арыс 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
17 жніўня, 20:00, Rapid Arena
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыСерыя пенальці
Арыс
Хутэзіётыс, Ферары, Лейсман, Мантоя Торральба, Адубаджа, Дарыда (Павічыч 75), Моберг-Карлсан (Менендэс 59), Зеп-Мвандо (Самора 105), Джурасек (Руп 59), Марон (Хрыстадулопулас 82), Пальма (Матарыта 82)
1:0, 1:1, 2:1, 2:1, 3:1, 3:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:5
ПапярэджанніДамагой Павічыч (80),
Луіс Пальма (82),
Рональд Матарыта (89),
Аляксандр Сірата (105+1),
Дамагой Павічыч (106),
Аляксандр Андрыеўскі (110),
Мазэс Одубаджа (111),
Георгій Бушчан (),
Гзіра Юнайтэд – Вікторыя Пльзень 0:2 (0:0, 0:2)
17 жніўня, 20:00, Нацыянальны стадыён Мальты
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Гзіра Юнайтэд
Касар, Менц, Дыяс, Эспіндола дэ Паула, Romero Zúñiga, da Silva Conceição Filho (Bilario Azizi 65), Borg, Рыяскос (Тэйшэйра Ружа 73), Шэры (Kabar 90), Borg (Izaak Ellul 90), Рыбейра дэ Алівейра (Alouzi 90)
Вікторыя Пльзень
Едлічка, Голік, Гранач, Ямелка, Jan Paluska, Калвах (Kargeoh Dweh Jr. 72), Маскера Рэбальеда, Траарэ (Буха 62), Влканава, Шулц ( 62), Клімент (Копіц 78)
0:1 - 47 Ібрагім Траоры,
0:2 - 70 Адам Влканава
Бран – Арока 3:1 (3:0, 0:1)
17 жніўня, 20:00, стадыён Бран
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Арока
дэ Арруабаррэна, Галовіч, Опака, Куарэзма (Марэйра ды Коста 83), Эшгаю, Бускетс (Pedro Carvalho Santos 58), Марцінш Сімау (Лавал 83), Рамесейра Салгейра (Пучэ 58), Сіла (Куасі 90+2), Гансалес Перэс, Мухіка
Ніно Галовіч (27),
Торы Пэдэрсан (38),
Свен Кроне (50),
Давід Сімау (57),
Фрэдрык Кнудсен (64),
Ігнасіа дэ Арруабаррэна (90+3),
Ніно Галовіч (90+3),
Pedro Carvalho Santos (90+3)
Аустрыя – Легія 3:5 (0:2, 3:3)
17 жніўня, 20:00, Франц Хор
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
0:1 - 39 Юрген Эліцім,
0:2 - 45 Марк Гуаль,
0:3 - 58 Томаш Пэкхарт,
1:3 - 68 Андрэас Грубер,
2:3 - 82 Андрэас Грубер,
2:4 - 87 Мацей Расолек,
3:4 - 90+6 Райнхольд Ранфтль,
3:5 - 90+10 Эрнэст Мучы
Юрген Эліцім (35),
Андрэас Грубер (45+3),
Рафал Аўгустыняк (45+3),
Марвін Марцінс (64),
Манфрэд Фішэр (72),
Барташ Сліш (89),
Аляксандр Юкіч (89),
Жазуэ (90+3),
Эрнэст Мучы (90+10)
АПАЭЛ – Дзіла 1:0 (0:0, 1:0)
17 жніўня, 20:00, ГСП Стэдыум
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
АПАЭЛ
Бялец, Шабак, Двалі, Сушыч (Тэадору 90), Далсіу, Кастадзінаў, Пятровіч, Вільяфан'ес (Сацыяс 63), Квілітая (Фернандэш Мендэш 63), Навал ла Кашта Эдуарду (Ндонгала 44), Соуза Натывідадзе (Эфрэм 63)
Дзіла
Кучарэнка, Андранікашвілі (Сардалішвілі 69), Чытэйшвілі, Дзацанідзэ (Эту 58), Тэвзадзэ, Вандэрсан Энрыке, Жан Віктар, Парулава (Асамоа 76), Гэйл, Гаміс (Мвакалі 69), Каўталюк (Кухiанiдзэ 69)
1:0 - 48 Д'юмерсі Ндонгала
Жан Віктар (35),
Анорэ Гаміс (53),
Лукас Вільяфаньес (57),
Гіоргі Квілітая (60),
Яніс Сацыяс (89),
Лаша Двалі (90+2),
Выгляд Бялец (90+6)
Актабэ – Шэпшы 0:1 (0:0, 0:1)
17 жніўня, 19:00, стадыён Арталык Актобе
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Актабэ
Пакацілаў, Касым, Танжарыкаў (Бяссмертны 81), Яшын, Алвес дос Сантас (Філіповіч 81), Байтана (Ньянгба 67), Раічковіч (Гадрані 67), Самародаў, Шомко (Жумабек 86), струма, Сантана Кансейсаа
Шэпшы
Ніцуй, Бэлашэ, Чабатару, Думітрэску, Ніняй, Алімі (Агановіч 60), Пэун, Радрыгес (Сантуш ды Сілва Жуніёр 90+1), Штэфэнэску (Георге 80), Мацей (Варга 80), Шафранка (Рондан Фернандэс 90+2)
0:1 - 66 Мікалае Пэун
Пюнік – Будзё-Глімт 0:3 (0:1, 0:2)
17 жніўня, 19:00, Рэспубліканскі стадыён
Анлайн матчаЛінкальн Гібралтар – Балкані 1:3 (0:0, 1:3)
17 жніўня, 19:00, Вікторыя Стэдыум
Анлайн матчаСтартавыя склады
Лінкальн Гібралтар
Кулінг, Брыта (Рыка Дамінгес 54), Гансалес Марота, Лопеш, Rahim Ayew (Burnet 82), Сарджэнт, Раса Бланка, Уокер (Клінтан 68), Яхая (Соса Пенья 68), Пена (Jonathan Sciortino 82), Гомес Берналь
ГалыПапярэджанні
Хуанфры (73),
Кіке Гомес (81)
Пагонь – Гент 2:1 (0:0, 2:1)
17 жніўня, 19:00
Анлайн матча