АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Ліга канферэнцый: «Астан Віла» разгромна абыграла «Хіберніян», «Спартак Трнава» згуляў унічыю з «Дняпро-1»
23 жніўня, 22:20
1
23-24 верасня праходзяць матчы 1 этапу плей-оф Лігі канферэнцый.
Спартак Трнава – Днепр-1 1:1 (0:0, 1:1)
23 жніўня, 19:30, Гарадскі стадыён Трнава
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 55 Келвін Афоры,
Эдуард Сарапій (9),
Эрык Даніэл (13),
Аляксандр Сваток (45+6),
Марцін Буката (45+6),
Валянцін Рубчынскі (45+8),
Келвін Афоры (53),
Азіз Асені (58),
Ігар Кагут (74),
Ігар Кагут (88),
Якаў Кінарэйкін (90+8)
Хіберніян – Астан Віла 0:5 (0:3, 0:2)
23 жніўня, 19:45, Істэр Роўд
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Люка Дзінь (21),
Марцін Бойл (90+1)
Табол – Вікторыя Пльзень 1:2 (0:0, 1:2)
24 жніўня, 17:00, стадыён Арталык Кастанай
Анлайн матчаСтартавыя склады
Табол
Канавалаў, Асранкулаў, Каіраў (Кірэенка 90), Младжэвіч, Рогач, Іліч, Мужыкаў (Забелін 90), Шахаў (Аразаў 69), Вукадзіновіч, Жарынбетаў (Іванавіч 69), Дэбле
ГалыПапярэджанні
Астана – Партызані 1:0 (1:0, 0:0)
24 жніўня, 17:00, Астана Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 41 Стыпе Лончар
Элён Сота (20),
Пана Кірко (49),
Дэмба Дарба (71),
Валянціна Муратай (72),
Стыпе Лончар (76),
Алекса Амановіч (77)
Струга – Брэйдаблік 0:1 (0:1, 0:0)
24 жніўня, 18:00, Stadion Biljanini Izvori
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Брэйдаблік
Эйнарсан, Гюнлейгсан, Інгварсан, Маргейрсан, Муміновіч, Ээльфсан, Людвіксан (Эйнарсан 66), Сігур'ёнсан, Свантаўрсан, Ольсен, Стэйндорсан (Хлінсан 69)
0:1 - 35 Хескюльдзюр Гюнлейгсан
Ясан Свантаўрсан (41),
Гіслі Эёльфсан (51),
Вангель Згура (57),
Мэнтар Мазрэкай (59),
Хескюльдзюр Гюнлейгсан (67),
Дамір Мумінавіч (73),
Сава Радзіч (81),
Вангель Згура (90+1)
Жальгірыс Вільнюс – Ферэнцвараш 0:4 (0:1, 0:3)
24 жніўня, 19:00, стадыён ЛФФ
Анлайн матчаСтартавыя склады
Жальгірыс Вільнюс
Гертманас, Хнід, Маміч, Павяліч (Бопесу 66), Вучур, Галубіцкас, Гарабцоў, Кендыш, Мілічковіч (Карасіма 46), Новікавас (Казлаўскас 72), Антал (Вака 45+1)
ГалыПапярэджанні
Барнабаш Варга (31),
Нікалас Гарабцоў (62)
Нордшэланд – Партызан 5:0 (2:0, 3:0)
24 жніўня, 19:30, Фарум Парк
Анлайн матчаРапід Вена – Фіярэнціна 1:0 (1:0, 0:0)
24 жніўня, 20:00, Альянц-Штадыён Вена
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Фіярэнціна
Тэрачана, Бірагі, Дадо, Міленкавіч, Раньеры (Марцінес Куарта 81), Банавентура (Інфанціна 71), Брэкала (Сатыль 57), Мандрагора (Данкан 81), Артур, Гансалес, Нзола (Бельтран 81)
Папярэджанні
Раланда Мандрагора (33),
Джакама Банавентура (42),
Максіміліян Хофман (53),
Zoran Barišić (75),
Торстэн Шык (90)
Леўскі – Айнтрахт Франкфурт 1:1 (0:1, 1:0)
24 жніўня, 20:00, стадыён Васіль Леўскі
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Леўскі
Андрэеў, Córdoba Chambers, Дзімітраў, de Freitas Soares, Краёў, Ivanov Mitkov (Мендэс 68), Pétris (Стэфанаў 80), Jawad El Jemili Setti (Fadiga 87), Paraguá de Melo, Soares dos Santos, Віяна (Галчаў 68)
Галы
0:1 - 6 Рандаль Кало-Муані,
1:1 - 90+5 Hassimi Fadiaga
Андрыян Краеў (58),
Эрык Эбімбе (83),
Фенербахчэ – Твэнтэ 5:1 (1:1, 4:0)
24 жніўня, 20:00, Шуру Сараджоглу
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
0:1 - 20 Манфрэд Угальдэ,
1:1 - 32 Джэйдэн Остэрволдэ,
2:1 - 60 Себасцьян Шыманьскі,
3:1 - 62 Ірфан Кахведжы,
4:1 - 74 Ірфан Кахведжы,
Дынама Кіеў – Бешыкташ 2:3 (0:1, 2:2)
24 жніўня, 20:00, Rapid Arena
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Бешыкташ
Гюнок, Амарці, Булут (Рашыца 65), Колі, Масуаку (Зайнутдзінаў 46), Розье, Карвальлю Фернандэш, Хаджыяхметавіч, Учан (Окслейд-Чэмберлен 86), Абубакар (Тосун 88), Мулека (Мераш 65)
1:1 - 60 Мікалай Шапарэнка,
1:2 - 63 Амар Колі,
2:2 - 65 Назар Валошын,
2:3 - 90+4 Бахтыер Зайнутдзінаў
Шэпшы – Будзё-Глімт 2:2 (0:1, 2:1)
24 жніўня, 20:00, Arena Sepsi OSK
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Шэпшы
Ніцуй, Бэлашэ, Чабатару, Думітрэску, Ніняй, Георге (Варга 76), Алімі (Мацей 61, Рондан Фернандэс 83), Пэун (Агановіч 76), Радрыгес, Штэфэнэску, Шафранка (Сантуш ды Сілва Жуніёр 84)
Галы
0:1 - 19 Фарыс Мумбанья,
1:2 - 69 Патрык Берг,
Макабі Тэль-Авіў – Цэле 4:1 (1:1, 3:0)
24 жніўня, 20:00, Блюмфілд
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Ніно Коўтар (45),
Klemen Nemanič (54),
Грэгар Байдэ (55),
Энрык Сабарыт (58),
Ягор Пруцаў (75),
Klemen Nemanič (90+2)
Фарул – ХІК 2:1 (0:0, 2:1)
24 жніўня, 20:00, Стадыён Чэнтрал Авідыу
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Гент – АПАЭЛ 2:0 (0:0, 2:0)
24 жніўня, 21:00, Геламка-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
АПАЭЛ
Бялец, Шабак, Двалі, Сушыч, Фетфацыдыс (Ндонгала 60), Далсіу, Кастадзінаў, Пятровіч, Вільяфан'ес, Квілітая (Фернандэш Мендэш 72), Соуза Натывідадзе (Эфрэм 87)
1:0 - 77 Малік Фафана,
2:0 - 90+2 Хон Хён Сок
Генк – Адана Дэмірспор 2:1 (0:0, 2:1)
24 жніўня, 21:00, Люмінус Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Андрэ Гравіён (23),
Марк Макензі (24),
Юнэс Бельханда (50),
Даніэль Муньяс (60),
Крыстафер Баа (90+6),
Баду Ндыяе (90+11)
Мiт’юланд – Легія 3:3 (2:1, 1:2)
24 жніўня, 21:00, MCH Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 16 Жуніньё Фэрэйра,
1:1 - 26 Марк Гуаль,
2:1 - 34 Франкуліну Джу,
2:2 - 64 Барташ Сліш,
3:2 - 71 Франкуліну Джу,
3:3 - 86 Блаж Крамер
Павел Ушолек (29),
Жазуэ (43),
Барташ Сліш (45+2),
Армін Гіговіч (52),
Марк Гуаль (61),
Нікалас Дзюр (82),
Жуніёр Брумада (88)
Ліль – Рыека 2:1 (1:1, 1:0)
24 жніўня, 21:00, П'ер-Маруа
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Асасуна – Бругэ 1:2 (0:0, 1:2)
24 жніўня, 21:30, Эль-Садар
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Хаан Мохіка (29),
Давід Гарсія (37),
Таджон Б'юкенен (45+3),
Рафаэл Аньедзіка (51),
Ігар Ціага (52),
Андрэас Ольсен (67),
Сiмон Міньяле (88)
АЗ – Бран 1:1 (0:0, 1:1)
24 жніўня, 21:45, АФАС-стадыён
Анлайн матчаХартс – ПАОК 1:2 (1:1, 0:1)
24 жніўня, 21:45, Тайнкасл
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
ПАОК
Катарскі, Кульеракіс, Кендзера, Саарэш Алвеш, Трост-Эконг, Канстантэліас (Мург 70), Шваб, Цынгарас, Тайсан (Нарэй 79), Томас Льямас (Stefanos Tzimas 88), Жыўкавіч
Лоўрэнс Шэнкленд (51),
Тэахарыс Цынгарас (51),
Уільям Трост-Эконг (82),
Кэмеран Девлін (82),
Рафа Саарэш (90+5),
Томас Мург (90+9)
Балкані – БАТЭ 4:1 (1:1, 3:0)
24 жніўня, 21:45, стадыён імя Фадзіля Вокры
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
БАТЭ
Кудравец, Банэ, Жымо, Хадаркевіч, Малькевіч (Падстрэлаў 77), Нячаеў, Бачароў, Грачыха (Шасцюк 87), Грамыка (Ісламавіч 77), Канцавы, Лапцеў (Анцілеўскі 77)
0:1 - 10 Дзяніс Лапцеў,
1:1 - 31 Байрам Яшаніца,
2:1 - 57 Блеарт Толяй,
3:1 - 66 Блеарт Толяй,
4:1 - 89 Арменд Тачы
Валерый Грамыка (45+1),
Руслан Хадаркевіч (56),
Лорэнц Трашы (72),
Дзмітрый Анцілеўскі (79),
Сеад Ісламавіч (85),
Люмбард Дзелова (90+6)