АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
«Бетыс» аднавіў перамовы па Вітаа
Учора, 22:50
Ліга канферэнцый: «Астана» Эбонга разгромна прайграла «Дынама» Заграб і іншыя матчы
21 верасня, 23:58
20-21 верасня праходзяць першыя матчы групавога этапа Лігі канферэнцый.
«Астана» Макса Эбонга разгромна прайграла заграбскаму «Дынама» (1:5). Эбонг выйшаў у стартавым складзе і правёў матч да канца.
Ліга канферэнцый
Групавы этап
Айнтрахт Франкфурт – Абердзін 2:1 (1:1, 1:0)
21 верасня, 19:45, Дойчэ банк Парк
Анлайн матчаГенк – Фіярэнціна 2:2 (1:2, 1:0)
21 верасня, 19:45, Люмінус Арэна
Анлайн матчаЗрынскі – АЗ 4:3 (0:3, 4:0)
21 верасня, 19:45, Біелі Брыег
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Слабадан Якаўлевіч (42),
Aldin Hrvanović (71),
Званімір Кажуль (83),
Krunoslav Rendulić (83),
Філіп Брадарыч (90),
Ёрдзі Класі (90)
Легія – Астан Віла 3:2 (2:2, 1:0)
Лудагорац – Спартак Трнава 4:0 (0:0, 4:0)
21 верасня, 19:45, Лудагорац Арэна
Анлайн матчаФенербахчэ – Нордшэланд 3:1 (2:0, 1:1)
21 верасня, 19:45, Шуру Сараджоглу
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Нордшэланд
Хансэн, Фрэсэ, Нагало (Jensen-Abbew 68), Хансэн, Віладсен (Kaare Barslund 68), Mario Dorgeles (Svensson 46), Цвярско, Дыямандэ, Rædergård Schjelderup (Сэрдэмір 86), Інгвартсэн, Osman (Расмусэн 46)
3:0 - 47 Сердар Азіз,
Ферэнцвараш – Чукарычкі 3:1 (2:1, 1:0)
21 верасня, 19:45, Групама-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Ферэнцвараш
Дыбус, Рамірэс Самбрана, Сісе, Ммаэ, Ботка (Шыгер 53), Абу-Фані (Бэн-Рамдан 74), Makreckis, Коста Маркас, Сакарыясен, Квабена (Lisztes 74), Варга (Пешыч 67)
Галы
3:1 - 79 Аляксандр Пешыч
Марка Доціч (19),
Стэфан Ковач (33),
Джорджэ Іванавіч (41),
Сандэй Адэтунджы (45+2),
Самі Ммаэ (50),
Luka Subotić (66)
ХІК – ПАОК 2:3 (1:0, 1:3)
21 верасня, 19:45, Санэра Стэдыум
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
ПАОК
Катарскі, Баба, Кульеракіс, Трост-Эконг, Кендзера, Шваб, Цынгарас (Оздаеў 67), Дэспадаў (Віейра Фрэйтас 85), Мург (Канстантэліас 74), Жыўкавіч (Тайсан 67), Саматта (Томас Льямас 75)
Папярэджанні
Перпарым Хетемай (61),
Кірыл Дэспадаў (64)
Дынама Заграб – Астана 5:1 (1:0, 4:1)
21 верасня, 22:00, Максімір
Анлайн матчаБругэ – Бешыкташ 1:1 (0:0, 1:1)
21 верасня, 22:00, Ян Брэйдэль
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Бешыкташ
Гюнок, Масуаку, Амарці, Баі (Уйсал 84), Розье (Тосун 84), Карвальлю Фернандэш, Хаджыяхметавіч (Окслейд-Чэмберлен 84), Тыкназ, Рашыца (Булут 66), Мулека (Зайнутдзінаў 66), Абубакар
Папярэджанні
Брэндон Мехеле (40),
Дэніэл Амарці (45+2),
Рафаэл Аньедзіка (74),
Хуга Ветлесэн (79),
Йорне Спілерс (86),
Сiмон Міньяле (89),
Ханс Ванакен (90+1)
Вікторыя Пльзень – Балкані 1:0 (0:0, 1:0)
21 верасня, 22:00, Доасан-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 73 Лукаш Калвах
Арменд Тачы (54),
Павел Шулц (64),
Томаш Хоры (67),
Ян Клімент (90+1),
Эдвін Куч (90+5),
Лукаш Калвах (90+6)
Зара – Гент 1:1 (0:0, 1:1)
21 верасня, 22:00, Arena Lublin
Анлайн матчаЛугана – Будзё-Глімт 0:0 (0:0, 0:0)
21 верасня, 22:00, Летцыгрунд
Анлайн матчаСтартавыя склады
Папярэджанні
Ханатан Сабаціні (64),
Ульрык Салтнес (67),
Уран Біслімі (75),
Mattia Croci-Torti (79),
Амір Саіпі (90)
Макабі Тэль-Авіў – Брэйдаблік 3:2 (3:1, 0:1)
21 верасня, 22:00, Блюмфілд
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Макабі Тэль-Авіў
Мішпаці, Рэвiва, Сабарыт Тэйшыдор, Люкасен, Масон (Коэн 65), ван Аверэм, Давіда (Коэн 65), Перац, Мілсан, Захаві (Тургеман 88), Бітон (Каніхоўскі 78)
Брэйдаблік
Эйнарсан, Ёман (Інгварсан 65), Маргейрсан, Муміновіч, Людвіксан (Хлінсан 79), Сігурдарсан (Сігур'ёнсан 71), Гюнлейгсан, Ольсен, Ээльфсан, Свантаўрсан, Стэйндорсан (Эйнарсан 79)
3:0 - 32 Дан Бітон,
Ясан Свантаўрсан (45+3),
Аўгуст Хлінсан (85)
Слован Браціслава – Кі Клаксвік 2:1 (0:0, 2:1)
21 верасня, 22:00, Нацыянальны стадыён Браціслава
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Кір'якас Саввідыс (33),
Дэні Паўлавіч (44),
Йокуп Андрэасэн (50),
Лукас Ловат (68),
Ёуанес Даніэльсан (89)
Ліль – Алімпія Любляна 2:0 (1:0, 1:0)
20 верасня, 17:30, П'ер-Маруа
Анлайн матча