АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Ліга канферэнцый: «Астана» Эбонга абыграла «Балкані» і іншыя матчы
26 кастрычніка, 23:00
26 кастрычніка пройдуць матчы 3-га тура групавога этапа Лігі канферэнцый.
Астана» Макса Эбонга абыграў «Балкані» (1:2). Беларус адыграў цэлы матч і зрабіў дзейсны пас на армянскага хаўбека Камо Аганесяна пасля чаго быў адкрыты лік у матчы, а таксама зарабіў жоўтую картку.
Балкані – Астана 1:2 (1:2, 0:0)
26 кастрычніка, 19:45, стадыён імя Фадзіля Вокры
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Алекса Амановіч (21),
Люмбард Дзелова (68),
Макс Эбонг (77),
Валід Хамідзі (80),
Рыгор Бабаян (90+1),
Абзал Бейсебекаў (90+2),
Камо Аганесян (90+4)
Лугана – Бругэ 1:3 (0:1, 1:2)
26 кастрычніка, 19:45, Летцыгрунд
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Бругэ
Міньяле, Мэер (дэ Кёйпер 64), Спілерс, Мехеле, Б'юкенен, Альварэс Баланта (Аньедзіка 63), Нільсэн, Сінкернагель (Ардоньес 78), Ванакен, Ольсен (Нуса 64), Насіменто Радрыгес (Жуджала Бланк 46)
1:2 - 74 Шкелькім Улядзі,
Ігар Ціага (27),
Mattia Croci-Torti (43),
Рэната Штэфен (45),
Ханс Ванакен (46),
Крэшнік Хайрызі (56),
Шкелькім Улядзі (72),
Феран Жуджла (89)
Фенербахчэ – Лудагорац 3:1 (1:0, 2:1)
26 кастрычніка, 19:45, Шуру Сараджоглу
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 42 Мішы Батшуаі,
Пэдрыньё Машадо (42),
Бернард Тэкпецей (48),
Аляксандр Джыку (50),
Радрыга Бекаа (56),
Якуб Пятроўскі (75),
Мігел Крэшпу (79),
Спас Делев (90+3),
Антон Нядзялкоў (90+3)
АЗ – Астан Віла 1:4 (0:2, 1:2)
26 кастрычніка, 19:45, АФАС-стадыён
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
АЗ
Раян, Вольфе, Пенетра Карэя (Марцінс Індзі 46), Базур, Сугавара, Мэйнанс (Алівейра Данташ 46), Класі, дэ Віт (Міхайлавіч 87), ван Брэдэродзе (ван Бомел 67), Паўлідзіс, Садзік (Одгор 67)
Галы
0:1 - 13 Леон Бэйлі,
0:3 - 51 Олі Уоткінс,
Кі Клаксвік – Алімпія Любляна 3:0 (2:0, 1:0)
26 кастрычніка, 19:45, Торсвелур
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Ліль – Слован Браціслава 2:1 (0:1, 2:0)
26 кастрычніка, 19:45, П'ер-Маруа
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Гент – Брэйдаблік 5:0 (4:0, 1:0)
26 кастрычніка, 19:45, Геламка-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Гент
Руф, Тарунарыга (Арбан 57), Ватанабэ, Агбор (Фернандэс-Парда 74), Браўн, Кумс (Хон Хён Сок 57), Гандэльман, Самуаз (Фадзіга 57), Фафана, Кёйперс (Геркенс 57), Цісудалі
Брэйдаблік
Эйнарсан, Інгварсан (Хлінсан 84), Гюнлейгсан, Людвіксан, Маргейрсан, Муміновіч, Ээльфсан, Сігур'ёнсан (Ёман 60), Эйнарсан, Свантаўрсан, Ольсен (Стэйндорсан 67)
2:0 - 15 Уга Кёйперс,
4:0 - 43 Тарык Цісудалі,
Дамір Мумінавіч (41),
Віктар Маргейрсан (74)
Будзё-Глімт – Бешыкташ 3:1 (1:0, 2:1)
26 кастрычніка, 22:00, Аспмюра
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Бешыкташ
Гюнок, Масуаку, Колі, Уйсал, Булут, Рашыца (Тосун 61), Окслейд-Чэмберлен (Карвальлю Фернандэш 46), Жуніёр Анана (Мулека 61), Хаджыяхметавіч, Геззаль (Рэбіч 72), Абубакар (Кылычсой 84)
1:0 - 28 Альберт Эрлюке,
3:0 - 87 Ульрык Салтнес,
Спартак Трнава – Нордшэланд 0:2 (0:1, 0:1)
26 кастрычніка, 22:00, Гарадскі стадыён Трнава
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Нордшэланд
Хансэн, Фрэсэ, Jensen-Abbew (Нагало 73), Хансэн, Boel Hey, Дыямандэ, Цвярско (Svensson 86), Нюгрэн (Mario Dorgeles 72), Rædergård Schjelderup, Інгвартсэн (Osman 67), Расмусэн (Асконе 86)
Папярэджанні
Зрынскі – Легія 1:2 (1:1, 0:1)
26 кастрычніка, 22:00, Біелі Брыег
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Фіярэнціна – Чукарычкі 6:0 (3:0, 3:0)
26 кастрычніка, 22:00, Арцемія Франкі
Анлайн матчаГенк – Ферэнцвараш 0:0 (0:0, 0:0)
26 кастрычніка, 22:00, Люмінус Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Ферэнцвараш
Дыбус, Рамірэс Самбрана (Pászka 82), Ммаэ, Сісе (Абена 46), Ботка (Бэн-Рамдан 46), Шыгер, Коста Маркас, Абу-Фані, Сакарыясен (Квабена 65), Makreckis, Пешыч (Lisztes 73)
Дынама Заграб – Вікторыя Пльзень 0:1 (0:0, 0:1)
26 кастрычніка, 22:00, Максімір
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Вікторыя Пльзень
Viktor Baier, Лопес Круз (Голік 85), Копіц, Ямелка, Гранач, Kargeoh Dweh Jr., Шулц (Гейда 90+4), Траарэ, Калвах, Йірка (Буха 86), Хоры (Выдра 77)
Папярэджанні
Айнтрахт Франкфурт – ХІК 6:0 (4:0, 2:0)
26 кастрычніка, 22:00, Дойчэ банк Парк
Анлайн матчаАбердзін – ПАОК 2:3 (0:0, 2:3)
26 кастрычніка, 22:00, Пітадры
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
ПАОК
Катарскі, Саарэш Алвеш (Баба 63), Кульеракіс, Трост-Эконг, Віейра Фрэйтас, Шваб, Цынгарас (Оздаеў 63), Канстантэліас, Тайсан (Дэспадаў 73), Жыўкавіч, Томас Льямас (Саматта 64)
2:2 - 84 Віейрынья,