АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Ліга Еўропы: «Арыс» Шпілеўскага згуляў унічыю з «Рэйнджэрс», «Ліверпуль» разграміў ЛАСК і іншыя матчы
1 снежня, 00:58
30 лістапада пройдуць матчы 5-га тура групавога этапа Лігі Еўропы.
Рэйнджэрс – Арыс Лімасол 1:1 (0:1, 1:0)
30 лістапада, 23:00, Айброкс
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Караль Струскі (45),
Сам Ламерс (45+2),
Стыв Яго (45+3),
Аляксандр Какорын (50),
Юліюс Сёке (67),
Леа Бенгтсан (85),
Морган Браўн (90)
Фрайбург – Алімпіякос 5:0 (4:0, 1:0)
30 лістапада, 20:45, Europa-Park Stadion
Анлайн матчаТСЦ – Вест Хэм 0:1 (0:0, 0:1)
30 лістапада, 20:45, Гарадскі стадыён Бачка-Тапола
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
АЕК – Брайтан 0:1 (0:0, 0:1)
30 лістапада, 20:45
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Макабі Хайфа – Рэн 0:3 (0:1, 0:2)
30 лістапада, 20:45, Пушкаш Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Аталанта – Спортынг 1:1 (1:0, 0:1)
30 лістапада, 20:45, Адзуры д′Італія
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Гансалу Інасіу (11),
Адэмола Лукман (38),
Джорджа Скальвіні (42),
Сеад Калашынац (43),
Мартэн дэ Рон (62),
Хідэмаса Марыта (90+1),
Матэус Рэйс (90+4)
Штурм – Ракаў 0:1 (0:0, 0:1)
30 лістапада, 20:45, Лібенаўэр
Анлайн матчаСтартавыя склады
Штурм
Схерпен, Шнег, Боркавіч (Хірлэндэр 72), Афенгрубер, Газібегавіч (Джонстан 88), Лавале, Прас (Гргіч 87), Горанц-Станкавіч, Хорват (Кіцейшвілі 72), Уладарчык (Бёвінг 61), Саркарыя
Галы
Папярэджанні
Спарта Прага – Бетыс 1:0 (0:0, 1:0)
30 лістапада, 20:45, Генералі Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Айтар Руібаль (22),
Велька Бірманчэвіч (38),
Херман Песэлья (70),
Хуан Міранда (88),
Гіда Радрыгес (90+2)
Мольдэ – Карабах 2:2 (0:1, 2:1)
30 лістапада, 23:00, Акер Стадыён
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:1 - 82 Крысціян Эрыксен,
Магнус Гродэм (36),
Маціяс Ф'ёртафт (43),
Магнус Эйкрэм (61),
Патрык Андрадэ (66),
Кевін Медына (76),
Рэдон Джыджа (90+7)
Хэкен – Баер 0:2 (0:1, 0:1)
30 лістапада, 23:00, Нюа Улеві
Анлайн матчаМарсэль – Аякс 4:3 (2:2, 2:1)
30 лістапада, 23:00, Оранж Веладром
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Стэвен Бергейс (63),
Рэнан Лодзі (69),
Кенет Тайлар (71),
Крысціян Хлінсан (76),
Ісмаіла Сар (90),
Дэвайн Рэнш (90+3),
Ёрэл Хата (90+8)
Вільярэал – Панацінаікос 3:2 (2:0, 1:2)
30 лістапада, 23:00, Эстадыё дэ ла Сераміка
Анлайн матчаСервет – Рома 1:1 (0:1, 1:0)
30 лістапада, 23:00, статак дэ Жэнеў
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Ціматэ Канья (44),
Браян Крыстантэ (66),
Алексіс Антунес (75),
Стыў Руе (84),
Эван Ндзіка (90+1),
Андрэа Белоці (90+6)
Шэрыф – Славія Прага 2:3 (1:1, 1:2)
30 лістапада, 23:00, стадыён Шэрыф
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Шэрыф
Коваль, Гарананга, Товар, Артундуага, Апасталакіс, Жаау Паўлу, Бадало, Талаль, Мендэс (Пайва 74, Вардар 90+1), Мбекелi, Луванор (Анкіе 46)
Галы
2:2 - 78 Хрыстас Зафейрыс,
Канстанцінас Апасталакіс (33),
Андрэс Думітрэску (45+2),
Амін Талаль (67),
Мухамед Тыджані (83),
Седрык Бадало (83),
Алехандра Артундуага (90+3)
Ліверпуль – ЛАСК 4:0 (2:0, 2:0)
30 лістапада, 23:00, Энфілд
Анлайн матчаТулуза – Юніён 0:0 (0:0, 0:0)
30 лістапада, 23:00, Стадыум дэ Тулуз
Анлайн матчаСтартавыя склады
Папярэджанні
Шарль Ванхаўтэ (14),
Кевін Мак Алістэр (34),
Махамед Амура (56),
Вянсан Сьеро (57),
Ноа Садыкі (90+2)