АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Ліга канферэнцый: «Астана» Эбонга буйна саступіла «Вікторыі», «Дынама» Заграб прайграла «Балкані» i іншыя вынікі
15 снежня, 01:30
14 снежня прайшлі матчы 5-га тура групавога этапа Лігі канферэнцый.
«Астана» Макса Эбонга прайграла «Вікторыі» (0:3). Беларус не патрапіў у заяўку.
Па выніках групавога этапа «Астана» заняла 3-е месца з 4 ачкамі і завяршыла выступленне ў еўракубках.
ПАОК – ХІК 4:2 (1:1, 3:1)
14 снежня, 20:45, стадыён Тумба
Анлайн матчаСтартавыя склады
ПАОК
Катарскі, Саарэш Алвеш (Баба 71), Міхайлідзіс, Трост-Эконг, Кендзера (Віейра Фрэйтас 71), Майце, Оздаеў (Антоніа 71), Канстантэліас (Мург 75), Тайсан, Дэспадаў, Томас Льямас (Stefanos Tzimas 80)
Галы
Папярэджанні
Сантэры Хасціка (22),
Уільям Трост-Эконг (35)
Абердзін – Айнтрахт Франкфурт 2:0 (1:0, 1:0)
14 снежня, 20:45, Пітадры
Анлайн матчаГенк – Чукарычкі 2:0 (1:0, 1:0)
14 снежня, 20:45, Люмінус Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Самбу Сісока II (32),
Маціяс Галарса (33),
Лука Аджыч (50),
Zakaria El Ouahdi (90+1),
Лютар Сінгх (90+3)
Ферэнцвараш – Фіярэнціна 1:1 (0:0, 1:1)
14 снежня, 20:45, Групама-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Ферэнцвараш
Дыбус, Чывіч (Ботка 65), Сісе, Аанеба, Makreckis, Абу-Фані, Эсіці (Бэн-Рамдан 80), Сакарыясен, Katona (Бешыч 79), Коста Маркас, Варга (Lisztes 58)
Фіярэнціна
Крыстэнсэн, Парызі, Раньеры, Міленкавіч, Каёдзе, Лопес, Мандрагора (Нзола 63), Брэкала (Куамэ 63), Барак, Гансалес (Іканэ 20), Бельтран
1:0 - 48 Крыстафер Сакарыясен,
1:1 - 73 Лука Раньеры
Легія – АЗ 2:0 (1:0, 1:0)
Стартавыя складыГалы
АЗ
Овусу-Одура, Вольфе, Марцінс Індзі, Пенетра Карэя, Сугавара (Аддай 80), Класі, Алівейра Данташ (Базур 60), Касіус (Садзік 67), ван Брэдэродзе (Одгор 60), дэ Віт (Міхайлавіч 80), Паўлідзіс
Папярэджанні
Бруна Марцінс Індзі (53)
Зрынскі – Астан Віла 1:1 (0:0, 1:1)
14 снежня, 20:45, Біелі Брыег
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Лудагорац – Нордшэланд 1:0 (0:0, 1:0)
14 снежня, 20:45, Лудагорац Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Нордшэланд
Хансэн, Фрэсэ, Нагало, Хансэн, Boel Hey (Марксен 88), Svensson (Conrad Harder 82), Цвярско, Нюгрэн, Rædergård Schjelderup (Osman 76), Інгвартсэн, Расмусэн (Jensen-Abbew 76)
Папярэджанні
Бернард Тэкпецей (6),
Беньямін Нюгрэн (17),
Ноа Санко (32),
Марцін Фрэсэ (48),
Маціяс Цісера (83),
Іван Іарданаў (90+7),
Спас Делев (90+7)
Фенербахчэ – Спартак Трнава 4:0 (1:0, 3:0)
14 снежня, 20:45, Шуру Сараджоглу
Анлайн матчаВікторыя Пльзень – Астана 3:0 (0:0, 3:0)
14 снежня, 23:00, Доасан-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Вікторыя Пльзень
Viktor Baier, Jan Paluska, Гранач, Kargeoh Dweh Jr. (Ржэзнік 85), Шулц (Маскера Рэбальеда 46), Влканава (Pavel Hašek 85), Голік, Сыкора, Калвах (Траарэ 46), Буха, Выдра (Клімент 66)
Астана
Чондрыч, Амановіч, Тамашэвіч, Марачкін, Варагаўскі, Бейсебекаў, Куат (Басманаў 85), Аганесян, Арышт (Дасмагамбетаў 60), Дарба (Жаксилик 90+2), Томасаў (Аймбетаў 86)
Папярэджанні
Дынама Заграб – Балкані 3:0 (0:0, 3:0)
14 снежня, 23:00, Максімір
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Бруна Петкавіч (15),
Ilir Daja (31),
Лорэнц Трашы (35),
Gentrit Halili (39),
Такура Канека (65),
Люмбард Дзелова (75)
Макабі Тэль-Авіў – Гент 3:1 (2:0, 1:1)
14 снежня, 23:00, Гарадскі стадыён Бачка-Тапола
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Макабі Тэль-Авіў
Маскера, Рэвiва, Сабарыт Тэйшыдор, Бітон, Коэн, Каніхоўскі (Галаса 82), ван Аверэм, Перац, Бітон, Мілсан (Тургеман 90+1), Захаві (Давіда 90+3)
Галы
1:0 - 9 Гаўрыэль Каніхоўскі,
Зара – Брэйдаблік 4:0 (3:0, 1:0)
14 снежня, 23:00, Arena Lublin
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Брэйдаблік
Эйнарсан, Ёман (Крысцінсан 46), Маргейрсан, Муміновіч, Гюнлейгсан, Сігурдарсан (Адальстэйнсан 82), Людвіксан (Сігур'ёнсан 87), Эйнарсан (Хлінсан 83), Інгварсан, Свантаўрсан, Стэйндорсан (Валер 87)
Папярэджанні
Антон Боль (7),
Арсеній Батагаў (17),
Дзяніс Анцюх (52),
Вячаслаў Чурко (65),
Віктар Маргейрсан (65),
Крыстафер Крыстынсан (74),
Дамір Мумінавіч (76),
Андэрсан Жордан (83)
Ліль – Кі Клаксвік 3:0 (1:0, 2:0)
14 снежня, 23:00, П'ер-Маруа
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Хайні Ватнсдаль (18),
Вегард Форрен (28),
Набіль Бенталеб (39),
Ёуанес Даніэльсан (61),
Рэнэ Юнсэн (77),
Ёуанес Даніэльсан (84),
Йокуп Андрэасэн (85),
Йокуп Андрэасэн (90+4)
Слован Браціслава – Алімпія Любляна 1:2 (1:1, 0:1)
14 снежня, 23:00, Нацыянальны стадыён Браціслава
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Лугана – Бешыкташ 0:2 (0:1, 0:1)
14 снежня, 23:00, Летцыгрунд
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Бешыкташ
Дэстанаглу, Тэрзі, Амарці, Булут, Зайнутдзінаў, Окслейд-Чэмберлен, Хаджыяхметавіч (Кемеч 90+4), Учан (Тыкназ 61), Бінгел (Дэлібаш 85), Тосун (Кылычсой 46), Мулека (Mustafa Erhan Hekimoğlu 61)
0:1 - 36 Джэнк Тосун,
0:2 - 88 Серкан Тэрзі
Джэксан Мулека (9),
Дэмір Тыкназ (63),
Джон Эспіноса (73),
Mustafa Erhan Hekimoğlu (75),
Анур Булут (75),
Альбіян Хайдары (76),
Бахтыер Зайнутдзінаў (79),
Рэната Штэфен (90),
Бругэ – Будзё-Глімт 3:1 (1:0, 2:1)
14 снежня, 23:00, Ян Брэйдэль
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Oscar Forsmo Kapskarmo (23),
Брэд-Матыяс Моэ (45+1),
Ісак Амундсен (62),
Брэндон Мехеле (75),
Андрэас Ольсен (81),
Дэніс Адоі (84)