АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Ліга канферэнцый, 1/16 фіналу: «Айнтрахт» вылецеў ад «Юніёна», «Дынама» Заграб выбіла «Бетыс» і іншыя вынікі
23 лютага, 00:50
21-22 лютага прайшлі матчы ў адказ 1/16 фіналу Лігі канферэнцый.
Айнтрахт Франкфурт – Юніён 1:2 (0:0, 1:2)
22 лютага, 23:00, Дойчэ банк Парк
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Бута (20),
Махамед Амура (76),
Кевін Трап (76),
Цімаці Чэндлер (82),
Кокі Мачыда (87),
Эрык Эбімбе (89),
Дзіна Тапмэлер (90+1)
Ферэнцвараш – Алімпіякос 0:1 (0:1, 0:0)
22 лютага, 23:00, Групама-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
Ферэнцвараш
Дыбус, Чывіч (Рамірэс Самбрана 67), Ммаэ, Сісе, Уінга (Makreckis 46), Маіга, Абу-Фані, Сакарыясен (Бэн-Рамдан 67), Коста Маркас (Katona 86), Кадра (Пешыч 46), Варга
Галы
Папярэджанні
Барнабаш Варга (42),
Махамад Абу-Фані (87)
Слован Браціслава – Штурм 0:1 (0:0, 0:1)
22 лютага, 23:00, Нацыянальны стадыён Браціслава
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Штурм
Яраш, Шнег, Вютрых, Афенгрубер, Джонстан, Лавале, Горанц-Станкавіч (Хірлэндэр 75), Прас (Amady Camara 84), Кіцейшвілі (Хорват 65), Бёвінг (Саркарыя 75), Бірэт (Уладарчык 65)
Папярэджанні
Легія – Мольдэ 0:3 (0:2, 0:1)
Стартавыя складыПапярэджанні
Галы
0:1 - 2 Фрэдрык Гульбрандсэн,
Юрген Эліцім (26),
Маркус Коса (28),
Фрэдрык Гульбрандсэн (47),
Рафал Аўгустыняк (56),
Эйрык Хэуган (71),
Маціяс Ф'ёртафт (74)
Дынама Заграб – Бетыс 1:1 (0:1, 1:0)
22 лютага, 20:45, Максімір
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Будзё-Глімт – Аякс 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
22 лютага, 20:45, Аспмюра
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Ёсіп Шутала (48),
Альберт Эрлюке (57),
Дэвайн Рэнш (57),
Альберт Эрлюке (65),
Дыянт Рамай (79),
Ніно Жугель (79),
Ёстейн Гундэрсан (90+1),
Хокан Эўен (96)
Гент – Макабі Хайфа 1:1 (0:1, 1:0)
21 лютага, 20:00, Геламка-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
Гент
Руф, Браўн, Самуаз (Tibe De Vlieger 55), Мітравіч, Ватанабэ, Кандус, Хон Хён Сок, Гандэльман, Геркенс, Цісудалі, Дэпуатр (Санко 55)
Галы
Папярэджанні
Лудагорац – Сервет 0:1 (0:1, 0:0)
22 лютага, 20:45, Лудагорац Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
0:1 - 6 Ціматэ Канья
Ціматэ Канья (5),
Каё Вiдал (13),
Бендэгуз Бола (31),
Брэдлі Мазіку (54),
Якуб Пятроўскі (77),
Сон (89)