Усе навіны

Шон Дайч – пра 0:2 з «МЮ»: «Занадта шмат памылак у матчы супраць добрай каманды»

8 красавіка 2023, 20:42

Галоўны трэнер «Эвертана» Шон Дайч пракаментаваў паразу ў матчы 30-га тура АПЛ супраць «Манчэстэр Юнайтэд» (0:2).

«Занадта шмат памылак у матчы супраць добрай каманды. Думаю, мы прыўнеслі ў гульню ўстойлівасць, і шмат у чым гэта было самапераканенне. Мы самі сабе нанеслі шкоду і не адразу ўвайшлі ў гульню. З іншага боку, Джордан Пікфард зрабіў некалькі цудоўных сейваў на лініі варот.

Другі тайм быў лепш, а потым, на апошніх хвілінах супернік хутка рэагуе на невялікую памылку і шанцы адыграцца становяцца мізэрнымі. Сёння з нашага боку была мяккая гульня, і гэта напамін, што мы павінны правільна выконваць базу», – сказаў Дайч.