Усе навіны

Трэнер «Бенфікі» Шміт: «Арбітр павінен быў паставіць пенальці ў вароты «Інтэра». Не разумею, чаму гэты момант не перагледзелі»

4 кастрычніка, 10:06

Галоўны трэнер «Бенфікі» Рогер Шміт лічыць, што яго каманда павінна была біць пенальці ў матчы Лігі чэмпіёнаў супраць «Інтэра» (0:1).

«Першы тайм быў роўны. У нас былі добрыя моманты, добрыя пераходы, але мы прымалі не самыя лепшыя рашэнні. Але нам таксама не пашанцавала, бо мы мусім атрымаць пенальці.

Гэта быў пенальці на 100% не на 50%. Не разумею, чаму гэты момант не быў перагледжаны.

У другім тайме «Інтэр» меў кантроль, шмат падаваў, нам было цяжка абараняцца, і яны забілі гол.

У рэшце рэшт яны заслужылі перамогу, таму што ў іх было больш момантаў і яны былі мацнейшыя за нас», – сказаў Шміт.